Багатомодовий волоконно-оптичний патч-корд

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від ST до ST OM3

    · Відповідає EIA / TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж. · Кабельний друк допомагає уточнити та розпізнати різні кабелі. · Цирконієві керамічні наконечники Optimum IL і RL. · Нечутливий волокнистий кабель, що вигинається, демонструє великі показники стійкості. · Картонна упаковка K = K забезпечує максимальний захист ваших речей. Технічні характеристики З'єднувач ST до ST куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Волокно Режим 50/125 мкм OM3 Куртка Колір Аква Полірування UPC до UPC Матеріал кожуха ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH Вставка ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від SC до SC OM4

    · Відповідає EIA / TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж. · Кабельний друк допомагає уточнити та розпізнати різні кабелі. · Цирконієві керамічні наконечники Optimum IL і RL. · Нечутливий волокнистий кабель, що вигинається, демонструє великі показники стійкості. · Картонна упаковка K = K забезпечує максимальний захист ваших речей. Специфікація З'єднувач SC до SC куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Волоконний режим 50 / 125мкм OM4 Куртка Колір Aqua Полірування UPC до UPC Куртка Матеріал ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH Вставка ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO До LC Дуплексний OM3 Дуплексний патч-шнур

    Проривні кабелі від MPO до LC - ваш найкращий вибір для волоконних мереж високої щільності. Він спеціально розроблений для програм швидкого Ethernet, волоконного каналу, центру обробки даних та гігабітних мереж Ethernet. Цей 12-волоконний джгутовий кабель використовується для підключення (6) SFP + до панелі адаптера MPO та магістралі MPO. Специфікація З'єднувач A MPO Жіночий (безконтактний) роз'єм B LC UPC Дуплексний волоконний режим OM3 50/125 мкм Довжина хвилі 850/1310 нм 40 / 100G Відстань Ethernet 100 м при 850 нм 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Патч-корд MTP OM4

    Багатомодовий безчутливий волоконно-оптичний кабель 50/125 мкм OM4 має менше затухання при згинанні або скручуванні порівняно з традиційними волоконно-оптичними кабелями, і це зробить установку та обслуговування волоконно-оптичних кабелів більш ефективними. Це також може заощадити більше місця для кабелів високої щільності в центрах обробки даних, корпоративних мережах, телекомунікаційному приміщенні, фермах серверів, хмарних мережах зберігання даних і в будь-яких місцях, де потрібні волоконно-патч-кабелі. Цей багатомодовий волоконно-оптичний кабель 50/125 OM4 ідеально підходить для ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    1,035 дБ наднизький рівень ІЛ із роз'ємами USCONEC, 0,15 дБ наднизький рівень ІЛ із роз'ємами LC. 2. волокно Corning або YOFC призначене для передачі ISO, IEC, RoHS. тощо стандарти. 3. кабель, нечутливий до згинання, демонструє великі показники стійкості. 4.К = картонний пакет забезпечує максимальний захист ваших речей. Специфікація З'єднувач A MTP Жіночий елітний роз'єм B LC Волоконний режим 50/125 мкм OM3 Куртка Колір Aqua Polish Тип ПК для UPC Матеріал куртки OFNR, OFNP, LSZH Вбудовані втрати ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC до SC OM1 дуплексний патч-шнур

    · Відповідає EIA / TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж. · Кабельний друк допомагає уточнити та розпізнати різні кабелі. · Цирконієві керамічні наконечники Optimum IL і RL. · Нечутливий волокнистий кабель, що вигинається, демонструє великі показники стійкості. · Картонна упаковка K = K забезпечує максимальний захист ваших речей. Технічні характеристики З'єднувач SC до SC куртка OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 мм Волокно в режимі 62,5 / 125 мкм Куртка Колір Помаранчевий Полірування UPC до UPC Куртка Матеріал ПВХ (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від SC до SC OM2

    Цей багатомодовий волоконно-оптичний шнуровий шнур постачається з високоефективним матеріалом куртки, який має довший термін служби. Крім того, це менше затухання при згинанні або скручуванні порівняно з традиційними волоконно-оптичними кабелями, що робить установку та обслуговування волоконно-оптичних кабелів більш ефективними. Існує три типи матеріалів для куртки, включаючи ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH, і люди можуть вибрати кращий вибір відповідно до своїх потреб. Яскраво-оранжевий вигляд може ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від SC до SC OM3

    · Відповідає EIA / TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж. · Кабельний друк допомагає уточнити та розпізнати різні кабелі. · Цирконієві керамічні наконечники Optimum IL і RL. · Нечутливий волокнистий кабель, що вигинається, демонструє великі показники стійкості. · Картонна упаковка K = K забезпечує максимальний захист ваших речей. Специфікація З'єднувач SC до SC куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Волоконний режим 50/125 мкм OM3 Куртка Колір Aqua Полірування UPC до UPC Матеріал куртки ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH Вставка ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від LC до LC OM4

    · Відповідає EIA / TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж. · Кабельний друк допомагає уточнити та розпізнати різні кабелі. · Цирконієві керамічні наконечники Optimum IL і RL. · Нечутливий волокнистий кабель, що вигинається, демонструє великі показники стійкості. · Картонна упаковка K = K забезпечує максимальний захист ваших речей. Технічні характеристики З'єднувач LC до куртки LC OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Волоконний режим 50/125 мкм OM4 Куртка Колір Аква Полірування UPC до UPC Матеріал кожуха ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH Вставка ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від LC до LC OM3

    · Відповідає EIA / TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж. · Кабельний друк допомагає уточнити та розпізнати різні кабелі. · Цирконієві керамічні наконечники Optimum IL і RL. · Нечутливий волокнистий кабель, що вигинається, демонструє великі показники стійкості. · Картонна упаковка K = K забезпечує максимальний захист ваших речей. Технічні характеристики З'єднувач LC toLC Куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Волокно Режим 50/125 мкм OM3 Куртка Колір Аква Полірування UPC до UPC Матеріал куртки ПВХ (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від LC до LC OM2

    1. Продукт використовує імпортовані керамічні шпильки та імпортує високоякісні волоконно-оптичні кабелі. 2. Впровадити передові зарубіжні технології шліфування та шліфувальне обладнання, щоб забезпечити відхилення центрування волокна, увігнуте волокно, поверхню волокна без подряпин та дефектів, а також параметри радіуса кривизни керамічного торця відповідають стандартний. 3. Втрати вставки невеликі, втрати повернення великі, взаємозамінність хороша, повторне введення і r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Дуплексний патч-кабель від LC до LC OM1

    · Відповідає EIA / TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж. · Кабельний друк допомагає уточнити та розпізнати різні кабелі. · Цирконієві керамічні наконечники Optimum IL і RL. · Нечутливий волокнистий кабель, що вигинається, демонструє великі показники стійкості. · Картонна упаковка K = K забезпечує максимальний захист ваших речей. Технічні характеристики З'єднувач LC до LC куртки OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 мм Волокно Режим 62,5 / 125 мкм Колір Колір Помаранчевий Полірування UPC до UPC Куртка Матеріал ПВХ (OFNR), ...