Продукти

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    Підпорядкований EOC EB-400/401 Термінал EOC: EB-400-B / EB-401-B

    Незалежне кінцеве обладнання EOC. Технологія HomePlug AV / IEEE 1901, використовує чіп Qualcomm AR7411, використовує низькочастотний діапазон нижче 65 МГц і співпрацює з головним обладнанням EOC серії EC для реалізації передачі сигналів даних Ethernet в коаксіальній розподільчій мережі. Додаткова функція WIFI. Характеристики продукту 1. Поставляється уніфікована конфігурація шаблону для центрального офісу, а пристрій працює і працює. 2.Забезпечте 1 вхід змішаного сигналу КАБЕЛЮ РЧ-порту та 1 вихід ТВ-сигналу РЧ ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Зовнішній двосторонній КРАН (5 ~ 1000 МГц)

    HT200B11 Значення крана дБ 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Втрата вставки Вхід-вихід (-дБ Макс) Частота (МГц) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,6 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Зовнішній 4-СХІДНИЙ КРАН (5 ~ 1000 МГц)

    HT400B11 Значення крана дБ 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Втрата вставки Вхід-вихід (-дБ Макс) Частота (МГц) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6 Втрата крана в ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Зовнішній 8-СХЕМНИЙ КРАН (5 ~ 1000 МГц)

    HT800B11 Значення крана дБ 11 14 17 20 23 26 29 32 Втрата вставки Вхід-вихід (-дБ Макс. Ency Частота (МГц) 5 3.2 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Втрата крана I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Зовнішні розгалужувачі (5 ~ 1000 МГц)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Пропускна здатність параметра 2-х смуговий 3-смуговий (збалансований) HT306A21 3-смуговий (незбалансований) HT306B21 Втрата вставки Вхід-вихід (-дБ Макс. Ency Частота (МГц 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 601 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Порт2 - Порт3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To-Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Зовнішні муфти (5 ~ 1000 МГц)

    HT100B21 Значення крана дБ Кран 8 Кран 12 Кран 16 Втрата вставки Вхід-вихід (-дБ Макс.) Частота (МГц) 5 ~ 10 1,6 1,1 1,1 11 ~ 300 1,7 1,2 1,1 301 ~ 400 1,8 1,3 1,2 401 ~ 450 1,9 1,4 1,3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Втрата крана In ± 1,5 дБ) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Вихід Розміщення крана (дБ Мін) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550 нм міні-оптичний підсилювач (ZOA1550MA)

    1.Лазер насоса оптичним модулем та волокно, леговане ер, імпортовано із США. 2.Машина оснащена ідеальною та надійною оптичною вихідною потужністю, стабілізуючою ланцюгом та схемою регулювання температури термоелектричного охолоджувача, що забезпечує найкращі показники роботи всієї машини та стабільним тривалим терміном служби лазера 3.Машина має вбудоване мікропроцесорне програмне забезпечення з лазерний контроль стану, цифровий дисплей, попередження про несправності, управління мережею та інші функції. Як тільки операційний пункт ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 портів Ethernet 1000 Мбіт / с до 2 волоконно-комутаторних моделей ZJ-1000228-S20

    8-портовий комутатор Ethernet до 2 волоконних мереж 1000 Мбіт / с - це мідний носій 1000BASE-FX Ethernet до волокна 1000Base-TX. Забезпечте просте та економічне рішення для модернізації мідної мережі на волоконно-оптичну для розширення охоплення сигналу. Відстань передачі волоконного перемикача до 120 км. Програма Plug-and-play, проста в установці. Його можна використовувати як самостійний. Особливості • 8-портовий 100 / 1000M Ethernet + 2-портовий волоконно-комутатор, SC • Половина або повний дуплексний автоматичний узгодження • 100 / 1000Mbps автоматичний узгодження для мідного порту • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 портів 1000 Мбіт / с Ethernet до 1 волоконно-комутаторної моделі ZJ-1000208-S20

    8-портовий комутатор Ethernet до волокна 1000 Мбіт / с - це мідний носій 1000BASE-FX Ethernet до волокна 1000Base-TX. Забезпечте просте та економічне рішення для модернізації мідної мережі на волоконно-оптичну для розширення охоплення сигналу. Відстань передачі волоконного перемикача до 120 км. Програма Plug-and-play, проста в установці. Його можна використовувати як самостійний. Особливості • 8-портовий 100 / 1000M Ethernet + 1-портовий волоконно-комутатор, SC • Половина або повний дуплексний автоматичний узгодження • 100 / 1000Mbps автоматичний узгодження для мідного порту • Авто MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 порти 1000 Мбіт / с Ethernet до волоконного комутатора ZJ-1000204-S20

    2-портовий комутатор Ethernet до волокна 1000 Мбіт / с - це мідний носій 1000BASE-FX Ethernet до волокна 1000Base-TX. Забезпечте просте та економічне рішення для модернізації мідної мережі на волоконно-оптичну для розширення охоплення сигналу. Відстань передачі волоконного перемикача до 120 км. Програма Plug-and-play, проста в установці. Його можна використовувати як самостійний. Особливості • 4-портовий 100 / 1000M Ethernet + 2-портовий волоконно-комутатор, SC • Половина або повний дуплексний автоматичний узгодження • 100 / 1000Mbps автоматичний узгодження для мідного порту • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 порти 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 порти 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch - це мідний носій 1000BASE-FX Ethernet до волокна 1000Base-TX. Забезпечте просте та економічне рішення для модернізації мідної мережі на волоконно-оптичну для розширення охоплення сигналу. Відстань передачі волоконного перемикача до 120 км. Програма Plug-and-play, проста в установці. Його можна використовувати як самостійний. Особливості • 2-портовий 100 / 1000M Ethernet + 1-портовий комутатор волокна, однорежимний подвійний волоконний кабель • Половина або повний дуплексний автоматичний узгодження • 100/1000 Мбіт / с для автоматичного узгодження ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 в SFP Media Converter перетворює волокно 100BASE-FX на мідний носій 100Base-TX або навпаки. Забезпечте просте та економічне рішення для модернізації мідної мережі на волоконно-оптичну для розширення охоплення сигналу. Відстань передачі медіаконвертера до 120 км. Програма Plug-and-play, проста в установці. Він може використовуватися як самостійний, так і вмонтований у шасі 2U 14 слотових медіаконвертерів з централізованим джерелом живлення. Особливості • 1000Mbps Ethernet RJ45 в SFP Media Converter • Половина ...
123456 Далі> >> Сторінка 1/30